Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął działanie

7 stycznia br. w Ośrodku Kultury w Niemodlinie miało miejsce pierwsze spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku (UTW). Jest to propozycja spotkań, nauki i kursów skierowana do seniorów, która spotkała się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy i nie tylko. Na inaugurującym spotkaniu było prawie pięćdziesiąt osób.
 
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Niemodlinie jest filią UTW działającego w Opolu, jednak jest w pełni samorządny: z własnym zarządem, kontem bankowym i strukturą, czyli sekcjami, w których będzie działać. Na razie został wybrany zarząd niemodlińskiego UTW i ustalono termin kolejnego spotkania, na którym będą proponowane sekcje, grupy zainteresowań.
 
W każdej chwili można przystąpić do niemodlińskiego UTW. Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 lutego (poniedziałek) o godz. 15.00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Zapraszamy.
DSC_2625 - Kopia.jpeg