Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął działanie

7 stycznia br. w Ośrodku Kultury w Niemodlinie miało miejsce pierwsze spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku (UTW). Jest to propozycja spotkań, nauki i kursów skierowana do seniorów, która spotkała się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy i nie tylko. Na inaugurującym spotkaniu było prawie pięćdziesiąt osób.
 
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Niemodlinie jest filią UTW działającego w Opolu, jednak jest w pełni samorządny: z własnym zarządem, kontem bankowym i strukturą, czyli sekcjami, w których będzie działać. Na razie został wybrany zarząd niemodlińskiego UTW i ustalono termin kolejnego spotkania, na którym będą proponowane sekcje, grupy zainteresowań.
 
W każdej chwili można przystąpić do niemodlińskiego UTW. Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 lutego (poniedziałek) o godz. 15.00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Zapraszamy.
DSC_2625 - Kopia.jpeg