Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął działanie

7 stycznia br. w Ośrodku Kultury w Niemodlinie miało miejsce pierwsze spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku (UTW). Jest to propozycja spotkań, nauki i kursów skierowana do seniorów, która spotkała się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy i nie tylko. Na inaugurującym spotkaniu było prawie pięćdziesiąt osób.
 
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Niemodlinie jest filią UTW działającego w Opolu, jednak jest w pełni samorządny: z własnym zarządem, kontem bankowym i strukturą, czyli sekcjami, w których będzie działać. Na razie został wybrany zarząd niemodlińskiego UTW i ustalono termin kolejnego spotkania, na którym będą proponowane sekcje, grupy zainteresowań.
 
W każdej chwili można przystąpić do niemodlińskiego UTW. Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 lutego (poniedziałek) o godz. 15.00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Zapraszamy.
DSC_2625 - Kopia.jpeg