Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Świąteczne @wydanie Pulsu Niemodlina

Drodzy Czytelnicy
Oddajemy w Wasze ręce grudniowe wydanie „Pulsu Niemodlina”, w którym czuć atmosferę zbliżających się świąt. Tworzą ją zamieszczone życzenia oraz relacje z odwiedzin świętego Mikołaja. Jest także artykuł podsumowujący akcję Szlachetnej Paczki, która po raz pierwszy w naszej gminie i, mamy nadzieję, że nie ostatni, pomogła wielu potrzebującym rodzinom, a także darczyńcom, myśleć o świętach Bożego Narodzenia z radością.
Zapraszamy do lektury relacji z święta górniczego stanu – Barbórki oraz wywiadu z prezesem Bazaltu-Gracze Andrzejem Miśtą, który m.in. opowiada o mijającym roku i przyszłości kopalni. Również wywiadu udzieliła nam Paulina Żmuda, Mistrzyni Pucharu Polski w karate kyokushin w kategorii wiekowej młodziczek.
Zachęcamy do przeczytania reportażu o Monarze w Graczach, który chociaż istnieje już jedenaście lat, sporo osób o nim nie wie, a jeśli tak, to niewiele.
Ponadto w świątecznym „Pulsie Niemodlina” odnajdziecie Państwo wiele ciekawostek i informacji z wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz bieżących spraw z życia biblioteki i niemodlińskich szkół.
Prosimy również przyjąć najserdeczniejsze życzenia pięknych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła, pod choinką prezentów, na stole karpia, a w sercu wielkiej radości. Wszelkiej pomyślności i zdrowia w Nowym Roku życzy
Redakcja

PDFPN grudzień 2012.pdf