Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Świąteczne @wydanie Pulsu Niemodlina

Drodzy Czytelnicy
Oddajemy w Wasze ręce grudniowe wydanie „Pulsu Niemodlina”, w którym czuć atmosferę zbliżających się świąt. Tworzą ją zamieszczone życzenia oraz relacje z odwiedzin świętego Mikołaja. Jest także artykuł podsumowujący akcję Szlachetnej Paczki, która po raz pierwszy w naszej gminie i, mamy nadzieję, że nie ostatni, pomogła wielu potrzebującym rodzinom, a także darczyńcom, myśleć o świętach Bożego Narodzenia z radością.
Zapraszamy do lektury relacji z święta górniczego stanu – Barbórki oraz wywiadu z prezesem Bazaltu-Gracze Andrzejem Miśtą, który m.in. opowiada o mijającym roku i przyszłości kopalni. Również wywiadu udzieliła nam Paulina Żmuda, Mistrzyni Pucharu Polski w karate kyokushin w kategorii wiekowej młodziczek.
Zachęcamy do przeczytania reportażu o Monarze w Graczach, który chociaż istnieje już jedenaście lat, sporo osób o nim nie wie, a jeśli tak, to niewiele.
Ponadto w świątecznym „Pulsie Niemodlina” odnajdziecie Państwo wiele ciekawostek i informacji z wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz bieżących spraw z życia biblioteki i niemodlińskich szkół.
Prosimy również przyjąć najserdeczniejsze życzenia pięknych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła, pod choinką prezentów, na stole karpia, a w sercu wielkiej radości. Wszelkiej pomyślności i zdrowia w Nowym Roku życzy
Redakcja

PDFPN grudzień 2012.pdf