Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Koncert zespołu Feelin Gospel

8 grudnia br. ze sceny niemodlińskiego Ośrodka Kultury popłynęła muzyka gospel za sprawą chóru z Opola.
FeelinGospel jest chórem, który działa w ramach Kościoła Zielonoświątkowego „Ostoja” w Opolu, ale w swym charakterze jest chórem otwartym i ponad wyznaniowym. FeelinGospel to chór amatorski, chociaż są wśród nich wykształceni muzycy i prowadzony jest przez profesjonalnych dyrygentów – Agnieszkę i Andrzeja Wilczyńskich. Chór skupia ludzi obojga płci, w różnym wieku, rożnych zawodów, w różnych miejscach swego życia, ale to, co ich łączy, to miłość do wzajemnego śpiewania, wzajemne relacje i miłość do Boga. Nazwa FeelinGospel powstała z połączenia dwóch angielskich słów: feeling – czuć, dotykać, odczuwać oraz gospel, czyli ewangelia. Te dwa słowa to prawda o nich, ale także zachęta dla każdego, kto ich słucha.
- Zazwyczaj życzymy Państwu miłej zabawy, na koncertach tak się życzy. My natomiast życzymy dzisiaj, abyście Państwo feelingospel, abyście odczuwali tę ewangelię z każda pieśnią – powiedział ze sceny członek chóru, zapowiadający występ zespołu.

DSC_2436.jpeg