Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Koncert zespołu Feelin Gospel

8 grudnia br. ze sceny niemodlińskiego Ośrodka Kultury popłynęła muzyka gospel za sprawą chóru z Opola.
FeelinGospel jest chórem, który działa w ramach Kościoła Zielonoświątkowego „Ostoja” w Opolu, ale w swym charakterze jest chórem otwartym i ponad wyznaniowym. FeelinGospel to chór amatorski, chociaż są wśród nich wykształceni muzycy i prowadzony jest przez profesjonalnych dyrygentów – Agnieszkę i Andrzeja Wilczyńskich. Chór skupia ludzi obojga płci, w różnym wieku, rożnych zawodów, w różnych miejscach swego życia, ale to, co ich łączy, to miłość do wzajemnego śpiewania, wzajemne relacje i miłość do Boga. Nazwa FeelinGospel powstała z połączenia dwóch angielskich słów: feeling – czuć, dotykać, odczuwać oraz gospel, czyli ewangelia. Te dwa słowa to prawda o nich, ale także zachęta dla każdego, kto ich słucha.
- Zazwyczaj życzymy Państwu miłej zabawy, na koncertach tak się życzy. My natomiast życzymy dzisiaj, abyście Państwo feelingospel, abyście odczuwali tę ewangelię z każda pieśnią – powiedział ze sceny członek chóru, zapowiadający występ zespołu.

DSC_2436.jpeg