Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Listopadowe @wydanie Pulsu Niemodlina

Drodzy Czytelnicy!


W listopadowym numerze Pulsu Niemodlina króluje Karpik, a zatem przeczytają Państwo obszerną relację z jubileuszowej gali X Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2012, który od czterech lat jest częścią Święta Karpia – dwudniowego wydarzenia kulturalnego naszej gminy.
W tym miesiącu już po raz piąty przyznano statuetkę Złotego Sokoła - nagrodę dla osoby lub instytucji, która wyróżnia się działalnością na rzecz lokalnej społeczności. Publikujemy przy tej okazji rozmowę z Rafałem Pasierbkiem – nominowanym do nagrody. Dwukrotny mistrz świata w motocyklowym freestylu opowiada o początkach swojej pasji, która stała się dla niego czymś więcej, o pierwszych startach w zawodach i tegorocznym pobycie w USA.
Ponadto zamieściliśmy artykuł o szczególnych jubilatach gminy Niemodlin. Swoje Złote Gody obchodziło piętnaście małżeństw, których pamiątkowe zdjęcie zamieszczamy.
Na łamach Pulsu Niemodlina apelujemy również do naszych Czytelników o włączenie się w akcję pomocy potrzebującym rodzinom z naszego otoczenia. Wspaniałą okazją jest do tego inicjatywa Szlachetnej Paczki.
Zachęcamy także do lektury artykułów z życia przedszkoli, szkół i biblioteki, a także relacji i wyników Biegu Skalnika, który odbywa się każdego roku w Graczach.
Miłej lektury.