Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Listopadowe @wydanie Pulsu Niemodlina

Drodzy Czytelnicy!


W listopadowym numerze Pulsu Niemodlina króluje Karpik, a zatem przeczytają Państwo obszerną relację z jubileuszowej gali X Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2012, który od czterech lat jest częścią Święta Karpia – dwudniowego wydarzenia kulturalnego naszej gminy.
W tym miesiącu już po raz piąty przyznano statuetkę Złotego Sokoła - nagrodę dla osoby lub instytucji, która wyróżnia się działalnością na rzecz lokalnej społeczności. Publikujemy przy tej okazji rozmowę z Rafałem Pasierbkiem – nominowanym do nagrody. Dwukrotny mistrz świata w motocyklowym freestylu opowiada o początkach swojej pasji, która stała się dla niego czymś więcej, o pierwszych startach w zawodach i tegorocznym pobycie w USA.
Ponadto zamieściliśmy artykuł o szczególnych jubilatach gminy Niemodlin. Swoje Złote Gody obchodziło piętnaście małżeństw, których pamiątkowe zdjęcie zamieszczamy.
Na łamach Pulsu Niemodlina apelujemy również do naszych Czytelników o włączenie się w akcję pomocy potrzebującym rodzinom z naszego otoczenia. Wspaniałą okazją jest do tego inicjatywa Szlachetnej Paczki.
Zachęcamy także do lektury artykułów z życia przedszkoli, szkół i biblioteki, a także relacji i wyników Biegu Skalnika, który odbywa się każdego roku w Graczach.
Miłej lektury.