Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Październikowe @ - wydanie Pulsu Niemodlina

PDFPulsNiemodlina_październik 2012.pdf

Drodzy Czytelnicy!

Przed Wami kolejne, październikowe wydanie „Pulsu Niemodlina”. Szeroko opisujemy w nim relację z meczu drużyn: ZAKSA Kędzierzyn – Koźle i Stal Nysa, który rozegrał się 2 października w hali widowiskowo-sportowej w Niemodlinie. Dużo uwagi poświęciliśmy również obchodom związanym z jubileuszem pięćdziesięciolecia Publicznej Szkoły Podstawowej w Rogach.
W pierwszej połowie miesiąca rozstrzygnięty został X Międzynarodowy Konkurs Rysunku Satyrycznego „Karpik 2012”. Przyglądamy się obradom jury, a o swoich refleksjach na temat konkursu podzielił się z naszą redakcją przewodniczący Jacek Frąckiewicz.
„Puls Niemodlina” to wiele ciekawych wieści z gminy – m.in. informacja o zakończonych i planowanych inwestycjach, spotkaniu kierownictwa Urzędu Miejskiego, radnych oraz zainteresowanych mieszkańców w sprawie planowanej budowy obwodnicy Niemodlina. Piszemy również o wielu ciekawych inicjatywach, które podejmują nasi mieszkańcy, np. szlachetna paczka, zbiórka żywności.
Tradycyjnie prezentujemy rubrykę „Trzymamy rękę na pulsie”, w której będziecie Państwo mogli przeczytać o zdarzeniach, jakie miały miejsce w naszej gminie, zanotowanych przez niemodlińską policję. Natomiast poniżej prezentujemy zdjęcia regularnie już dewastowanego i zaśmiecanego obiektu Ośrodka Kultury, wykonane przez naszego pracownika w sobotni poranek 29 września.
„Puls Niemodlina” to także wydarzenia kulturalne, relacje z koncertów, przedstawień teatralnych, zapowiedzi nadchodzących imprez artystycznych, a wśród nich zapowiedź wielkiej gali w ramach corocznego, tym razem jubileuszowego już „Święta Karpia” oraz zaproszenie do udziału w konkursie kulinarnym na potrawę z ryb, którego organizatorem jest Ośrodek Kultury w Niemodlinie.
Zapraszamy do lektury.
Redakcja