Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Październikowe @ - wydanie Pulsu Niemodlina

PDFPulsNiemodlina_październik 2012.pdf

Drodzy Czytelnicy!

Przed Wami kolejne, październikowe wydanie „Pulsu Niemodlina”. Szeroko opisujemy w nim relację z meczu drużyn: ZAKSA Kędzierzyn – Koźle i Stal Nysa, który rozegrał się 2 października w hali widowiskowo-sportowej w Niemodlinie. Dużo uwagi poświęciliśmy również obchodom związanym z jubileuszem pięćdziesięciolecia Publicznej Szkoły Podstawowej w Rogach.
W pierwszej połowie miesiąca rozstrzygnięty został X Międzynarodowy Konkurs Rysunku Satyrycznego „Karpik 2012”. Przyglądamy się obradom jury, a o swoich refleksjach na temat konkursu podzielił się z naszą redakcją przewodniczący Jacek Frąckiewicz.
„Puls Niemodlina” to wiele ciekawych wieści z gminy – m.in. informacja o zakończonych i planowanych inwestycjach, spotkaniu kierownictwa Urzędu Miejskiego, radnych oraz zainteresowanych mieszkańców w sprawie planowanej budowy obwodnicy Niemodlina. Piszemy również o wielu ciekawych inicjatywach, które podejmują nasi mieszkańcy, np. szlachetna paczka, zbiórka żywności.
Tradycyjnie prezentujemy rubrykę „Trzymamy rękę na pulsie”, w której będziecie Państwo mogli przeczytać o zdarzeniach, jakie miały miejsce w naszej gminie, zanotowanych przez niemodlińską policję. Natomiast poniżej prezentujemy zdjęcia regularnie już dewastowanego i zaśmiecanego obiektu Ośrodka Kultury, wykonane przez naszego pracownika w sobotni poranek 29 września.
„Puls Niemodlina” to także wydarzenia kulturalne, relacje z koncertów, przedstawień teatralnych, zapowiedzi nadchodzących imprez artystycznych, a wśród nich zapowiedź wielkiej gali w ramach corocznego, tym razem jubileuszowego już „Święta Karpia” oraz zaproszenie do udziału w konkursie kulinarnym na potrawę z ryb, którego organizatorem jest Ośrodek Kultury w Niemodlinie.
Zapraszamy do lektury.
Redakcja