Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina lipiec-sierpień 2013

Drodzy Czytelnicy!
Już tradycyjnie w pierwszych dniach września oddajemy w Wasze ręce „Puls Niemodlina”. Okładkę lipcowo-sierpniowej emisji gazety zdobi zdjęcie z tegorocznych dożynek gminnych, o których szerzej piszemy na pierwszych stronach. W najnowszym numerze przeczytacie Państwo przede wszystkim o tym, co wydarzyło się w naszej gminie w okresie letniego wypoczynku.
Ciepła pora służyła wielu inwestycjom. O nich wszystkich można przeczytać w „Wieściach z gminy”. W letnim czasie nie brakowało również wydarzeń sportowych. Nasz Stunter13 – Rafał Pasierbek znowu został mistrzem świata. Tym razem niemodlinianin zdobył Grand Prix w Bydgoszczy, pokonując ponad 70 rywali z 23 krajów. Wrażeniami z imprezy Rafał podzielił się z czytelnikami Pulsu. Ze sportowych wydarzeń warto jeszcze wspomnieć o X Wyścigu Dwójek Kolarskich w Graczach, zawodach wędkarskich i propozycji gry w I Lidze Futsalu UKS-u OSiR Jedynki. 
We wrześniu uczniowie wracają do szkół, a niemodliński Ośrodek Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z bogatej oferty zajęć. O wszystkich propozycjach można przeczytać na łamach naszego czasopisma. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN lipiec-sierpien 2013.pdf