Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina lipiec-sierpień 2013

Drodzy Czytelnicy!
Już tradycyjnie w pierwszych dniach września oddajemy w Wasze ręce „Puls Niemodlina”. Okładkę lipcowo-sierpniowej emisji gazety zdobi zdjęcie z tegorocznych dożynek gminnych, o których szerzej piszemy na pierwszych stronach. W najnowszym numerze przeczytacie Państwo przede wszystkim o tym, co wydarzyło się w naszej gminie w okresie letniego wypoczynku.
Ciepła pora służyła wielu inwestycjom. O nich wszystkich można przeczytać w „Wieściach z gminy”. W letnim czasie nie brakowało również wydarzeń sportowych. Nasz Stunter13 – Rafał Pasierbek znowu został mistrzem świata. Tym razem niemodlinianin zdobył Grand Prix w Bydgoszczy, pokonując ponad 70 rywali z 23 krajów. Wrażeniami z imprezy Rafał podzielił się z czytelnikami Pulsu. Ze sportowych wydarzeń warto jeszcze wspomnieć o X Wyścigu Dwójek Kolarskich w Graczach, zawodach wędkarskich i propozycji gry w I Lidze Futsalu UKS-u OSiR Jedynki. 
We wrześniu uczniowie wracają do szkół, a niemodliński Ośrodek Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z bogatej oferty zajęć. O wszystkich propozycjach można przeczytać na łamach naszego czasopisma. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN lipiec-sierpien 2013.pdf