Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina lipiec-sierpień 2013

Drodzy Czytelnicy!
Już tradycyjnie w pierwszych dniach września oddajemy w Wasze ręce „Puls Niemodlina”. Okładkę lipcowo-sierpniowej emisji gazety zdobi zdjęcie z tegorocznych dożynek gminnych, o których szerzej piszemy na pierwszych stronach. W najnowszym numerze przeczytacie Państwo przede wszystkim o tym, co wydarzyło się w naszej gminie w okresie letniego wypoczynku.
Ciepła pora służyła wielu inwestycjom. O nich wszystkich można przeczytać w „Wieściach z gminy”. W letnim czasie nie brakowało również wydarzeń sportowych. Nasz Stunter13 – Rafał Pasierbek znowu został mistrzem świata. Tym razem niemodlinianin zdobył Grand Prix w Bydgoszczy, pokonując ponad 70 rywali z 23 krajów. Wrażeniami z imprezy Rafał podzielił się z czytelnikami Pulsu. Ze sportowych wydarzeń warto jeszcze wspomnieć o X Wyścigu Dwójek Kolarskich w Graczach, zawodach wędkarskich i propozycji gry w I Lidze Futsalu UKS-u OSiR Jedynki. 
We wrześniu uczniowie wracają do szkół, a niemodliński Ośrodek Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z bogatej oferty zajęć. O wszystkich propozycjach można przeczytać na łamach naszego czasopisma. Życzymy miłej lektury.
Redakcja
 
PDFPN lipiec-sierpien 2013.pdf