Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wrześniowe wydanie Pulsu Niemodlina

Drodzy Czytelnicy!
Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej oddajemy w Państwa ręce kolejne wydanie Pulsu Niemodlina. Znajdziecie w nim relację z dożynek gminnych, które odbyły się 2 września w Wydrowicach. Zamieszczamy również relację fotograficzną z tego wydarzenia. Ponadto prezentujemy Państwu kilka informacji z festynów wiejskich oraz z wypoczynku letniego zorganizowanego przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz UKS „Sokolik” Niemodlin.
Na stałe w nasz miesięcznik wpisały się dwie rubryki: „Wieści z gminy” i „Trzymamy rękę na pulsie” – w najnowszym wydaniu można w nich odnaleźć informacje z wielu wydarzeń, które miały miejsce w miesiącach wakacyjnych na terenie naszej gminy. Ponadto zamieszczamy biuletyn gminny i rozmowę z burmistrzem Niemodlina Mirosławem Stankiewiczem.
Najnowsze wydanie tradycyjnie obfituje w wiele informacji sportowych i kulturalnych. Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z zajęć artystycznych w nowym roku szkolnym oraz oferty programowej na miesiąc październik, natomiast Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji Niemodlińskiej Halowej Ligi Piłkarskiej. W dziale sportowym zamieszczamy również relację z podróży do USA i sukcesów Mistrza Świata Stuntera13 – Rafała Pasierbka oraz informację o kolejnym sukcesie Pawła Jastrzębskiego, sportowca naszej gminy, który uprawia dyscyplinę sportową zwaną MMA (Mixed Martial Art.). Zachęcamy zatem do lektury!
Redakcja

PDFPulsNiemodlina_wrzesień 2012.pdf