Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wrześniowe wydanie Pulsu Niemodlina

Drodzy Czytelnicy!
Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej oddajemy w Państwa ręce kolejne wydanie Pulsu Niemodlina. Znajdziecie w nim relację z dożynek gminnych, które odbyły się 2 września w Wydrowicach. Zamieszczamy również relację fotograficzną z tego wydarzenia. Ponadto prezentujemy Państwu kilka informacji z festynów wiejskich oraz z wypoczynku letniego zorganizowanego przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz UKS „Sokolik” Niemodlin.
Na stałe w nasz miesięcznik wpisały się dwie rubryki: „Wieści z gminy” i „Trzymamy rękę na pulsie” – w najnowszym wydaniu można w nich odnaleźć informacje z wielu wydarzeń, które miały miejsce w miesiącach wakacyjnych na terenie naszej gminy. Ponadto zamieszczamy biuletyn gminny i rozmowę z burmistrzem Niemodlina Mirosławem Stankiewiczem.
Najnowsze wydanie tradycyjnie obfituje w wiele informacji sportowych i kulturalnych. Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z zajęć artystycznych w nowym roku szkolnym oraz oferty programowej na miesiąc październik, natomiast Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji Niemodlińskiej Halowej Ligi Piłkarskiej. W dziale sportowym zamieszczamy również relację z podróży do USA i sukcesów Mistrza Świata Stuntera13 – Rafała Pasierbka oraz informację o kolejnym sukcesie Pawła Jastrzębskiego, sportowca naszej gminy, który uprawia dyscyplinę sportową zwaną MMA (Mixed Martial Art.). Zachęcamy zatem do lektury!
Redakcja

PDFPulsNiemodlina_wrzesień 2012.pdf