Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wielka Woda - Koncert Piosenek Agnieszki Osieckiej w Darłowie

Dla wokalistek Sceny Młodzieżowej działającej przy Ośrodku Kultury w Niemodlinie wakacyjny czas upłynął pod znakiem pracy i przygotowań do koncertu „Wielka Woda”, który odbył się 4 sierpnia br. w nadmorskiej miejscowości Darłówko.
Zespół złożony z sześciu wokalistek: Justyny Adamowskiej, Aleksandry Kalety, Natalii Kryjom, Magdaleny Krzemień, Magdaleny Mrożek i Doroty Zysiak wraz z akompaniatorem Pawłem Ostrowskim oraz dyrektorem Ośrodka Kultury Katarzyną Paszulą-Gryf zaprezentował muzyczny program złożony z piosenek Agnieszki Osieckiej.
Na scenie, która znajdowała się w hali namiotowej przy terminalu Sztuki w Darłówku, dziewczyny odświeżyły przykryte kurzem utwory Osieckiej i zaśpiewały je w zupełnie nowych, równie ciekawych aranżacjach. Nad muzycznym przygotowaniem koncertu czuwali Katarzyna Paszula-Gryf oraz Paweł Ostrowski. Na koncertowej „playliście” znalazły się zarówno piosenki znane: „Gaj”, „Zielono mi” czy „Wielka Woda” oraz takie, które niejeden z widzów słyszał po raz pierwszy w życiu: „Świat Ordonki”, „Kobiety, których nie ma” czy „Konie”.
Pomimo mało wakacyjnej pogody, koncert piosenek Agnieszki Osieckiej „Wielka Woda” zgromadził liczną widownie, która gromkimi brawami nagradzała każdy pojedynczy utwór. „Jestem pod wielkim wrażeniem, ponieważ Scena Młodzieżowa zgromadziła na swoim koncercie więcej widzów niż wczorajszy Kabaret Moralnego Niepokoju czy niedawny koncert Krystyny Jandy. To wielki sukces!” – mówił dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury Arkadiusz Sip, który zainicjował wydarzenie oraz zaprosił do współpracy Niemodliński Ośrodek Kultury.
Wokalistki Sceny Młodzieżowej, również były pod wrażeniem zgromadzonej publiczności oraz profesjonalnego sprzętu przygotowanego dla nich specjalnie na ten koncert. „Kiedy wyszłam zaśpiewać pierwszą piosenkę zwróciłam uwagę na ludzi siedzących w pierwszym rzędzie, byli to zarówno młodzi jak i starsi widzowie, którzy ku mojemu zaskoczeniu nie tylko obserwowali to, co dzieje się na scenie, ale przede wszystkim wsłuchiwali się w tekst piosenki. To było niesamowite, ponieważ naprawdę rzadko słuchacze zwracają uwagę na warstwę liryczną w muzycznym utworze” – powiedziała Magdalena Krzemień, która rozpoczęła koncert piosenką „Wielka Woda”.
Podczas zakończenia występu na scenie pojawiły się wszystkie wokalistki, które wspólnie wykonały piosenkę zatytułowaną „Ludzkie Gadanie”. Publiczność włączyła się również w śpiewanie i wystukiwanie rytmu, a potem nagrodziła artystki gromkimi brawami.
Koncert Piosenek Agnieszki Osieckiej „Wielka Woda” był pierwszym wyjazdowym występem wokalistek z Niemodlińskiego Ośrodka Kultury. Dziewczyny przywiozły z nad morza bagaż wspaniałych wspomnień i doświadczeń. Już za niedługo na scenie widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie zaprezentują Państwu koncert „Wielka Woda”, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

DSC_0230.jpeg  DSC_0233.jpeg  DSC_0236.jpeg  DSC_0204.jpeg