Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Najnowsze wydanie Pulsu Niemodlina

Drodzy Czytelnicy. Przełom czerwca i lipca to nie tylko zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych, ale również obchody święta naszego miasta. Dlatego w najnowszym wydaniu Pulsu Niemodlina zamieściliśmy relację z podsumowania tych wydarzeń, zarówno sportowych, jak i kulturalnych. Zamieściliśmy również relację z promocji książki dr Janiny Domskiej „Monografia Niemodlina” oraz z X rajdu „W poszukiwaniu Borów Niemodlińskich”.
W wakacyjnym wydaniu odnajdziecie Państwo wiele bieżących informacji, zarówno gospodarczych, sportowych i edukacyjnych, m.in. relacje z uroczystości: „Medale Chrobrego” – uroczystej gali wręczenia nagród oraz świadectw dla absolwentów gimnazjum Zespołu Szkół w Niemodlinie, „Najlepsi z Najlepszych” – spotkania burmistrza Niemodlina Mirosława Stankiewicza z najlepszymi absolwentami w roku szkolnym 2011/2012 oraz zwycięzcami konkursów przedmiotowych i najlepszymi sportowcami w gminie oraz z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie.
Opisujemy również obchody Dzień Dziecka. Najmłodsza społeczność naszej gminy nie mogła narzekać w tym roku na brak atrakcji, ponieważ zorganizowane dla nich zabawy odbywały się nie tylko w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, ale również w Lipnie, Radoszowicach, Orliku oraz w świetlicy środowiskowej.
Jak zawsze zamieściliśmy biuletyn, który zawiera informacje dotyczące działalności Urzędu Miejskiego oraz pracy burmistrza. Ciekawi wiadomości dotyczących naszej gminy, również znajdą coś dla siebie, a to za sprawą rubryki „Wieści z gminy”.
Serdecznie zapraszamy do lektury oraz życzymy wszystkim naszym Czytelnikom wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, wypełnionych samymi słonecznymi dniami.
Redakcja

Wersja elektroniczna: PDFPuls Niemodlina czerwiec-lipiec 2012.pdf

Puls Niemodlina czerwiec-lipiec 2012-page-001.jpeg