Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Najnowsze wydanie Pulsu Niemodlina

Drodzy Czytelnicy. Przełom czerwca i lipca to nie tylko zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych, ale również obchody święta naszego miasta. Dlatego w najnowszym wydaniu Pulsu Niemodlina zamieściliśmy relację z podsumowania tych wydarzeń, zarówno sportowych, jak i kulturalnych. Zamieściliśmy również relację z promocji książki dr Janiny Domskiej „Monografia Niemodlina” oraz z X rajdu „W poszukiwaniu Borów Niemodlińskich”.
W wakacyjnym wydaniu odnajdziecie Państwo wiele bieżących informacji, zarówno gospodarczych, sportowych i edukacyjnych, m.in. relacje z uroczystości: „Medale Chrobrego” – uroczystej gali wręczenia nagród oraz świadectw dla absolwentów gimnazjum Zespołu Szkół w Niemodlinie, „Najlepsi z Najlepszych” – spotkania burmistrza Niemodlina Mirosława Stankiewicza z najlepszymi absolwentami w roku szkolnym 2011/2012 oraz zwycięzcami konkursów przedmiotowych i najlepszymi sportowcami w gminie oraz z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie.
Opisujemy również obchody Dzień Dziecka. Najmłodsza społeczność naszej gminy nie mogła narzekać w tym roku na brak atrakcji, ponieważ zorganizowane dla nich zabawy odbywały się nie tylko w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, ale również w Lipnie, Radoszowicach, Orliku oraz w świetlicy środowiskowej.
Jak zawsze zamieściliśmy biuletyn, który zawiera informacje dotyczące działalności Urzędu Miejskiego oraz pracy burmistrza. Ciekawi wiadomości dotyczących naszej gminy, również znajdą coś dla siebie, a to za sprawą rubryki „Wieści z gminy”.
Serdecznie zapraszamy do lektury oraz życzymy wszystkim naszym Czytelnikom wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, wypełnionych samymi słonecznymi dniami.
Redakcja

Wersja elektroniczna: PDFPuls Niemodlina czerwiec-lipiec 2012.pdf

Puls Niemodlina czerwiec-lipiec 2012-page-001.jpeg