Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Konkurs recytatorski wierszy A. Osieckiej 2020 - wyniki

W 84. rocznicę urodzin poetki, 9 października 2020 r., w Ośrodku Kultury w Niemodlinie odbył się po raz drugi Konkurs recytatorski wierszy Agnieszki Osieckiej dla uczniów szkół powiatu opolskiego. Recytowało 23 młodych ludzi ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Chróściny, Dąbrowy, Grabina, Graczy, Niemodlina i Pruszkowa. Konkurs rozpoczął występ Joanny Szewczyk ze Sceny Muzycznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie, która zaśpiewała piosenki Agnieszki Osieckiej „A ja wole moja mamę” oraz „Duch stacji benzynowej”.

Jury w składzie: Przemysław Czernik (przewodniczący) - aktor teatralny, przez wiele lat występujący w Teatrze im. J. Kochanowskiego w Opolu, obecnie w Teatrze Eko – Studio w Opolu, Katarzyna Paszula – dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie, twórca Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek A. Osieckiej „Oceany”, Marek Krzyżanowski – pracownik Ośrodka Kultury w Niemodlinie, ustaliło:

GRAND PRIX
Anna Pindel (SP Gracze)

Kategoria: szkoły podstawowe kl. 4-6
1. Magdalena Dziedzic (SP 1 Niemodlin)
2. Wiktoria Chorąży (SP 2 Niemodlin)
3. Nicola Kmita (SP Gracze) ex aequo Gabriel Grzywnowicz (SP 2 Niemodlin)
Wyróżnienia: Nie przyznano

Kategoria: szkoły podstawowe kl. 7-8
1.Weronika Wyżlińska (SP Chróścina)
2. Dominika Taboł (SP Dąbrowa)
3. Weronika Garbacz (SP Chróścina)
Wyróżnienia: Aleksandra Kutyła (SP 2 Niemodlin), Julia Szmigielska (SP Gracze), Bianka Sosna (SP Chróścina)

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe
1. Dagmara Soja (ZS Niemodlin)
2. Marta Konieczko (ZS Pruszków)
3. Adrianna Mikołajczyk (ZS Pruszków)
Wyróżnienia: Nie przyznano

DSC_1604.jpeg

DSC_1601.jpeg

DSC_1600.jpeg

DSC_1594.jpeg

DSC_1587.jpeg