Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wznawiamy zajęcia artystyczne w czerwcu 2020

Od 1 czerwca br. wznawiamy zajęcia artystyczne: Rytmix, plastyczne, nauka gry na pianinie, Scena Muzyczna. W związku z obostrzeniami oraz organizacją zajęć, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w salach może przebywać ograniczona liczba osób (1 osoba na 10 m2). Będą obowiązywać nowe zasady, regulamin i obostrzenia. Wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zajęć, instruktorów i pracowników Ośrodka.

Udział w czerwcowych zajęciach jest dla osób chętnych, które uczęszczały przed kwarantanną na zajęcia, oraz nieodpłatny. W zajęciach nie mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym.

Rodzice chętnych uczestników powinni zapoznać się z regulaminem zajęć oraz podpisać zgłoszenie.

PDFRegulamin zajeć OK czerwiec 2020.pdf

PDFZgłoszenie OK czerwiec 2020.pdf