Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

Świąteczne wydanie Pulsu Niemodlina

Okładka - kwiecień 2012.jpeg Drodzy Czytelnicy!
Wielkanoc tuż, tuż… Tym bardziej jest nam miło oddać w Państwa ręce świąteczne wydanie Pulsu Niemodlina. Po raz kolejny prezentujemy w nim najważniejsze wydarzenia z życia naszej gminnej społeczności.
W najnowszym numerze szeroko opisujemy dzień uroczystej intronizacji relikwii bł. Jana Pawła II, które odbyło się w Grabinie. Zamieściliśmy również informacje o postępach prac związanych z przebudową dróg śródmieścia Niemodlina oraz rozmowę z Krzysztofem Kubiakiem - dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie na temat przygotowań basenu w Lipnie do sezonu letniego.
W dziele kulturalnym przedstawiamy relacje z koncertów: „Świat w obłokach – piosenki Marka Grechuty” w wykonaniu Sceny Młodzieżowej działającej przy Ośrodku Kultury, „Czar Operetki”, podczas którego mogliśmy usłyszeć najsłynniejsze arie i duety operetkowe oraz akustycznego występu Darka Malejonka, który odbył się w kościele parafialnym w Niemodlinie.
Dużo miejsca poświęcimy wydarzeniom sportowym. Nasza redakcja przeprowadziła rozmowę ze Stefanem Majewskim oraz Dariuszem Schubertem - znanymi sportowcami, zdobywcami medali olimpijskich i znakomitymi trenerami, którzy gościli w hali widowiskowo-sportowej w Niemodlinie.
Na łamach naszego pisma odnajdziecie Państwo relację z obchodów święta patrona szkoły w Zespole Szkół w Niemodlinie oraz informację o tym, jak dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Niemodlinie przygotowują się do nadchodzących Świat Wielkanocnych.
Zachęcamy do lektury
Redakcja

PDFPulsNiemodlina kwiecień 2012.pdf