Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Świąteczne wydanie Pulsu Niemodlina

Okładka - kwiecień 2012.jpeg Drodzy Czytelnicy!
Wielkanoc tuż, tuż… Tym bardziej jest nam miło oddać w Państwa ręce świąteczne wydanie Pulsu Niemodlina. Po raz kolejny prezentujemy w nim najważniejsze wydarzenia z życia naszej gminnej społeczności.
W najnowszym numerze szeroko opisujemy dzień uroczystej intronizacji relikwii bł. Jana Pawła II, które odbyło się w Grabinie. Zamieściliśmy również informacje o postępach prac związanych z przebudową dróg śródmieścia Niemodlina oraz rozmowę z Krzysztofem Kubiakiem - dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie na temat przygotowań basenu w Lipnie do sezonu letniego.
W dziele kulturalnym przedstawiamy relacje z koncertów: „Świat w obłokach – piosenki Marka Grechuty” w wykonaniu Sceny Młodzieżowej działającej przy Ośrodku Kultury, „Czar Operetki”, podczas którego mogliśmy usłyszeć najsłynniejsze arie i duety operetkowe oraz akustycznego występu Darka Malejonka, który odbył się w kościele parafialnym w Niemodlinie.
Dużo miejsca poświęcimy wydarzeniom sportowym. Nasza redakcja przeprowadziła rozmowę ze Stefanem Majewskim oraz Dariuszem Schubertem - znanymi sportowcami, zdobywcami medali olimpijskich i znakomitymi trenerami, którzy gościli w hali widowiskowo-sportowej w Niemodlinie.
Na łamach naszego pisma odnajdziecie Państwo relację z obchodów święta patrona szkoły w Zespole Szkół w Niemodlinie oraz informację o tym, jak dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Niemodlinie przygotowują się do nadchodzących Świat Wielkanocnych.
Zachęcamy do lektury
Redakcja

PDFPulsNiemodlina kwiecień 2012.pdf