Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Świąteczne wydanie Pulsu Niemodlina

Okładka - kwiecień 2012.jpeg Drodzy Czytelnicy!
Wielkanoc tuż, tuż… Tym bardziej jest nam miło oddać w Państwa ręce świąteczne wydanie Pulsu Niemodlina. Po raz kolejny prezentujemy w nim najważniejsze wydarzenia z życia naszej gminnej społeczności.
W najnowszym numerze szeroko opisujemy dzień uroczystej intronizacji relikwii bł. Jana Pawła II, które odbyło się w Grabinie. Zamieściliśmy również informacje o postępach prac związanych z przebudową dróg śródmieścia Niemodlina oraz rozmowę z Krzysztofem Kubiakiem - dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie na temat przygotowań basenu w Lipnie do sezonu letniego.
W dziele kulturalnym przedstawiamy relacje z koncertów: „Świat w obłokach – piosenki Marka Grechuty” w wykonaniu Sceny Młodzieżowej działającej przy Ośrodku Kultury, „Czar Operetki”, podczas którego mogliśmy usłyszeć najsłynniejsze arie i duety operetkowe oraz akustycznego występu Darka Malejonka, który odbył się w kościele parafialnym w Niemodlinie.
Dużo miejsca poświęcimy wydarzeniom sportowym. Nasza redakcja przeprowadziła rozmowę ze Stefanem Majewskim oraz Dariuszem Schubertem - znanymi sportowcami, zdobywcami medali olimpijskich i znakomitymi trenerami, którzy gościli w hali widowiskowo-sportowej w Niemodlinie.
Na łamach naszego pisma odnajdziecie Państwo relację z obchodów święta patrona szkoły w Zespole Szkół w Niemodlinie oraz informację o tym, jak dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Niemodlinie przygotowują się do nadchodzących Świat Wielkanocnych.
Zachęcamy do lektury
Redakcja

PDFPulsNiemodlina kwiecień 2012.pdf