Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wyniki konkursu rysunkowo-graficznego dla dzieci MAŁY KARPIK 2019

Jury podczas obrad w dniu 4 października 2019 r., w składzie: Zbigniew Woźniak - przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Katarzyna Paszula, Małgorzata Bialik, ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX – Nagroda Starosty Opolskiego
Amelia Perzyna (SP nr 1 w Niemodlinie)

Kat. klasy 0-IV
I miejsce – Szymon Lasman (SP nr 1 w Niemodlinie)
II miejsce – Anna Salamon (SP nr 1 w Niemodlinie)
III miejsce – Laura Walerowicz (Dom Kultury w Ozimku)

Nagroda Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
I - Weronika Grzybek (Dom Kultury w Ozimku)
II  - Amelia Samson (SP nr 2 w Niemodlinie)
III  - Michał Basowski (SP nr 1 w Niemodlinie)

Nagroda Firmy Ornament z Nysy
Hanna Gruszka (Dom Kultury w Ozimku)

Kat. klasy V-VI
I miejsce – Zuzanna Wierzbicka (Dom Kultury w Ozimku)
II miejsce – Hanna Silicka (Dom Kultury w Ozimku)
III miejsce – Hanna Basowska (SP nr 1 w Niemodlinie)

Nagroda Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
I – Wiktoria Śliwka (SP nr 1 w Niemodlinie)
II – Liliana Knychas (Dom Kultury w Ozimku)
III – Marta Ordon (PSP nr 1 w Ozimku)

Nagroda Firmy Ornament z Nysy
Maja Matysek (Dom Kultury w Ozimku)

Kat. klasy VII-VIII
W kat. kl. VII-VIII jury nie przyznało nagród

GRAND PRIX
20191004184445895_0001.jpeg