Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Marcowe wydanie Pulsu Niemodlina - zapraszamy do lektury

PN marzec 2012.jpeg Drodzy Czytelnicy
Oddajemy w Wasze ręce marcowe wydanie Pulsu Niemodlina. Opisujemy w nim wiele wydarzeń z życia naszej gminy. W najnowszym wydaniu odnajdziecie m.in. relację ze spotkania radnych Rady Miejskiej w Niemodlinie z wicemarszałkiem województwa opolskiego Tomaszem Kostusiem, zaproszenie do udziału w uroczystości Intronizacji Relikwii bł. Jana Pawła II, która odbędzie się 18 marca br. w Grabinie, zapowiedzi kulturalne oraz wiele ciekawostek sportowych.
Tradycyjnie prezentujemy wieści z gminy – w tym numerze dotyczą one m.in. budowy kanalizacji, przebiegu prac nad dokumentacją obwodnicy i bieżących inwestycji. Dołączamy także biuletyn gminny, a w nim odnajdziecie Państwo rozmowę z burmistrzem Niemodlina Mirosławem Stankiewiczem.
Ponadto wiele miejsca poświęcamy wydarzeniom, które miały miejsce w naszych szkołach, m.in. opisujemy uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce w PSP nr 2 w Niemodlinie. Relacjonujemy również przebieg konkursów recytatorskich: „Miłość jest wśród nas” oraz „Ocalić od zapomnienia”. Zachęcamy zatem do lektury.
Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Czytelniczkom Pulsu Niemodlina wszelkiej pomyślności, uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, zadowolenia z siebie i radości życiowej.
Redakcja

PDFPulsNiemodlina_marzec 2012.pdf