Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Gminny Konkurs Recytatorski "Miłość jest wśród nas" - 15 lutego 2019, godz. 10:00

Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji gminnego konkursu recytatorskiego „Miłość jest wśród nas”, którego organizatorem jest Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Konkurs odbędzie się 15 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 10.00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół z terenu gminy Niemodlin: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Swoją tematyką wpisuje się w dzień św. Walentego. Konkurs ma na celu propagowanie poezji wśród młodych mieszkańców naszej gminy, uwrażliwianie ich na tematykę związaną z miłością i uczuciami oraz wyrażanie ich w wierszu. Wykonawcy oceniani będą w trzech kategoriach:

1. klasy 4-6 szkoły podstawowej,
2. klasy 7-8 szkoły podstawowej i kl. III gimnazjum,
3. szkoły ponadgimnazjalne.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dn. 11 lutego na adres: Ośrodek Kultury w Niemodlinie, ul. M. Reja 1, 49-100 Niemodlin, dostarczenie do sekretariatu ośrodka kultury lub przesłanie na adres: pulsniem@o2.pl.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania PDFRegulamin Miłość jest wśród nas 2019.pdf PDFZgłoszenie Miłość 2019.pdf