Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci MAŁY KARPIK 2018

Jury podczas obrad w dniu 4 października 2018 r., w składzie: Paweł Kuczyński - przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Małgorzata Biedroń, Agnieszka Kucharuk, ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX
Hanna Basowska (SP nr 1 w Niemodlinie)

Kat. klasy 0-IV
I miejsce – Alicja Barasińska (SP nr 3 w Ozimku)
II miejsce – Alicja Kopeć (SP nr 3 w Ozimku)
III miejsce – Paweł Troszyński (PSP nr 1 w Ozimku)

Nagroda Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
I – Weronika Grzybek (SP nr 3 w Ozimku)
II  - Amelia Perzyna (SP nr 1 w Niemodlinie)
III  - Oliwier Dyszlowski (SP w Domaradzu)

Nagroda Starosty Opolskiego
Jagoda Duda (SP nr 3 w Ozimku)

Nagroda firmy Ornament z Nysy
Hanna Kozioł (SP nr 1 w Niemodlinie)

Kat. klasy V-VI
I miejsce – Kamila Copiak (PSP Tułowice)
II miejsce – Wiktoria Lipka (SP w Łosiowie)
III miejsce – Justyna Cichosz (SP nr 2 w Niemodlinie)

Nagroda Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa:
I – Zuzanna Stańczyk (Dom Kultury w Ozimku)
II – Oliwia Konop (Dom Kultury w Ozimku)
III – Paulina Góra (SP w Domaradzu)

Nagroda Firmy Ornament z Nysy
Oliwier Pietroń (SP w Domaradzu)