Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wyniki XVI Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego KARPIK 2018

logotypy PO Ryby.jpeg

Jury podczas obrad w dniu 4 października 2018 r., w składzie: Paweł Kuczyński - przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Małgorzata Biedroń, Agnieszka Kucharuk, ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX
Zbigniew Woźniak (Polska)

Nagrody główne:
- Magdalena Wosik (Polska)
- Tomasz Wołoszyn (Niemcy)
- Jitet Kustana (Indonezja)

Nagroda Specjalna  Dyrektora Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie
- Sittipunt Tumying (Tajlandia)

Nagroda Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury
- Daniel Strzelczyk (Polska)

Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego:
- Henryk Cebula (Polska)
- Dariusz Dąbrowski (Polska)
- Artur Ligenza (Polska)

Nagroda Starosty Opolskiego
- Anna Damicz-Wejs (Polska)

Nagroda Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Kostusia
- Jiri Srna (Czechy)

Nagrody Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Opolu:
I nagroda - Sławomir Łuczyński (Polska)
II nagroda - Bretislav Kovarik (Czechy)
III nagroda - Tomasz Niewiadomski (Polska)

Nagroda Zamku w Mosznej
- Maciej Trzepałka (Polska)

Wyróżnienia honorowe (dyplomy):
- Mirosław Hajnos (Polska)
- Jacek Lanckoroński (Polska)
- Furkat Usmanov (Uzbekistan)
- Victor Crudu (Mołdawia)
- Daniel Strzelczyk (Polska)

Grand Prix

Woźniak.jpeg

Main Prize

Wosik.jpeg

Main Prize

Wołoszyn.jpeg

Main Prize

Kustana.jpeg

 

jury (1).jpeg