Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Mural w ramach Święta Karpia 2017 / Carp Festival

logotypy PROW.jpeg

Niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń tegorocznego Święta Karpia było odsłonięcie muralu. Ściana dawnego amfiteatru otrzymała nową funkcję i jakość. Stała się dziełem artystycznym, trwale związanym z przestrzenią wokół Ośrodka Kultury i Niemodlinem. Autorem muralu jest Konrad Kowal - z wykształcenia architekt, graffiti maluje od 19 lat. Ma na koncie szereg realizacji zarówno w Polsce, jak i za granicą. W kraju stworzył m.in.: mural upamiętniający 750-lecie lokacji miasta Krakowa.

- Stworzenie muralu w Niemodlinie było ciekawym doświadczeniem. Przede wszystkim kształt ściany, nietypowa, dziurawa i wyraźnie trójwymiarowa forma była z początku nie lada wyzwaniem, ale też szybko stała się inspirująca. Tak powstał projekt: artystyczna interpretacja spotkania dwóch istot, w tym przypadku dwóch ryb, które na pierwszy rzut oka są identyczne, jednak po dłuższej obserwacji widać różniące je szczegóły - powiedział artysta.

Projekt Święto Karpia 2017 / Carp Festival jest współfinansowany w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 "Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Mural Niemodlin