Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@Puls Niemodlina - grudzień

Drodzy Czytelnicy!
Święta Bożego Narodzenia przed nami. Miło nam zatem zaprezentować Państwu świąteczne wydanie "Pulsu Niemodlina". Oprócz wielu życzeń, relacji z imprez mikołajkowych, felietonu na temat świąt i tematów z nimi zwiazanych, znajdziecie także stałe rubryki naszego pisma. Przede wszystkim opisujemy sprawy bieżące dotyczące naszej gminy. Jak zwykle dołączamy biuletyn gminny, a także przeprowadzamy ciekawe rozmowy m.in. z burmistrzem Niemodlina Mirosławem Stankiewiczem oraz z Teresą Adamczyk, dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Niemodlinie.
W tym numerze nie brakuje także relacji z rozdania statuetek Tadeusza, przyznawanych przez Szkołę Podstawową w Rogach osobom, które przysłużyły się placówce i pomagają w jej działalności. Piszemy także o Barbórce w Graczach. Ważnym tematem dla wielu mieszkańców gminy jest obwodnica Niemodlina, o spotkaniu w tej sprawie w Ośrodku Kultury w Niemodlinie również informujemy na łamach naszego pisma. Ponadto znajdą Państwo w nim zapowiedzi kulturalne i informacje sportowe. Zachęcamy do lektury
Redakcja