Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wyniki XV Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego KARPIK 2017

logotypy PROW.jpeg

Jury podczas obrad w dniu 6 października 2017 r., w składzie: Bartłomiej Belniak - przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Małgorzata Biedroń, Agnieszka Kucharuk, ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX
Paweł Kuczyński (Polska)

Nagrody główne:
- Sławomir Łuczyński (Polska)
- Magdalena Wosik (Polska)
- Maciej Trzepałka (Polska)

Nagroda Specjalna Dyrektora Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie
- Sławomir Lizoń (Polska)

Nagroda Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury
- Bretislav Kovarik (Czechy)

Nagroda Starosty Opolskiego
- Wiesław Zięba (Polska)

Nagroda Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Kostusia
- Konstantin Kazanchev (Ukraina)

Nagroda Radnego Powiatu Opolskiego Jana Krzesińskiego
- Tomasz Rzeszutek (Polska)

Nagroda Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Nysie
- Dariusz Pietrzak (Polska)

Nagrody Krajowego Ośrodka Wspierania Rolnictwa w Opolu
I nagroda - Daniel Strzelczyk (Polska)
II nagroda - Jiri Srna (Czechy)
III nagroda - Wiesław Wojciechowski (Polska)

Nagroda Zamku w Mosznej
- Artur Ligenza (Polska)

Wyróżnienia honorowe (dyplomy)
- Guibao Gai (Chiny)
- Sittipunt Tumying (Tajlandia)
- Bobo Pernecky (Słowacja)
- Musa Gumus (Turcja)
- Ali Shadali (Stany Zjednoczone)

Grand Prix

Grand Prix.jpeg

Main Prize

Nagroda 1.jpeg

Main Prize

Nagroda 2.jpeg

Main Prize

Nagroda 3.jpeg