Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Lista zakwalifikowanych uczestników konkursu "Oceany" 2017

Zakwalifikowani uczestnicy (nadesłana karta zgłoszenia wraz z akredytacją uznaną na koncie organizatora do dnia 4 maja br.) XIII Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany" 2017

Kategoria 12 – 15 lat
1.    Abramowicz Apolonia
2.    Czerpak Wiktoria
3.    Golec Emilia
4.    Hildebrand Anna
5.    Kilian Kamil
6.    Kramczyńska Wiktoria
7.    Ligas Joanna
8.    Lubecka Amelia
9.    Musiałowska Maria
10.   Paluszkiewicz Joanna
11.   Szkudlarek Hanna
12.   Zandecka Maria

Kategoria 16 - 24
1.    Adamska Kinga
2.    Bogdala Adrianna
3.    Chojcan Wiktoria
4.    Cichocka Julia
5.    Czerwińska Aleksandra
6.    Czok Maria 
7.    Dorociak Karolina
8.    Dota Julia
9.    Janczar Kinga
10.   Jeleniewicz Weronika
11.    Kamińska Zofia
12.    Kizyma Karolina
13.    Klarman Marika
14.    Lebich Monika
15.    Lizoń Sandra
16.    Matuszczyk Aleksandra
17.    Myśliwiec Maja
18.    Olech Michał
19.    Olek Katarzyna
20.    Olschowsky Alicja
21.    Pawlik Magdalena
22.    Piekarczyk Wiktoria
23.    Radzioch Aleksandra
24.    Serafin Katarzyna
25.    Sikorska Wiktoria
26.    Skaza Magdalena
27.    Słomka Natalia
28.    Szeluga Paulina
29.    Szymański Damian
30.    Toczek Karolina
31.    Trela Kacper
32.    Wolak Paulina
33.    Wołowczyk Ewelina

Podana lista jest też listą kolejności występów uczestników konkursu. Rozpoczynamy w piątek 12 maja o godz. 9.00, od godz. 8.00 można sprawdzić podkłady. Wszelkie zapytania, wątpliwości i ew. pomyłki w pisowni nazwisk lub kategorii prosimy kierować na maila: pulsniem@o2.pl lub telefonicznie.

Oceany 2017 logotypy duży.jpeg